top of page

Cadet femení   22 – 25 H. Palautordera – Salicrú Blanc.

El cadet femení rep a casa el Palautordera, actual líder de la classificació en segona fase, el nostre equip estava molt conscienciat de la importància d´aquest partit degut a la seva dificultat. Duran tota la primera part el marcador ha estat molt igualat, ha estat el millor partit del BCN mostrant que va millorant i agafant confiança a mesura que avança la lliga. S´arriba al final de la primera part amb un merescut empat a 14.


Duran la segona part el BCN aconsegueix avançar-se en el marcador per la mínima però no és suficient per aconseguir la victòria final, en el minut 20 el nostre equip pateix una davallada en el joc i té unes errades que aprofita el Palautordera per guanyar definitivament 22 a 25. El proper partit es clau pel futur del BCN en aquesta fase ja que juga a casa de l´Esplugues.


Ànim noies, us esperem a tots al pròxim partit, a fora, contra Handbol Esplugues Groc.


2 Jornada 2ª Fase de Lliga Primera Catalana 20 de gener de 2018.

bottom of page