Cadet femení   22 – 25 H. Palautordera – Salicrú Blanc.

20 Jan 2018

El cadet femení rep a casa el Palautordera, actual líder de la classificació en   segona fase, el nostre equip estava molt conscienciat de la importància d´aquest partit degut a la seva dificultat. Duran tota la primera part el marcador ha estat molt igualat, ha estat el millor partit del BCN mostrant que va millorant i agafant confiança a mesura que avança la lliga. S´arriba al final de la primera part amb un merescut empat a 14.

 

Duran la segona part el BCN aconsegueix avançar-se en  el marcador per la mínima però no és suficient per aconseguir la victòria final, en el minut 20 el nostre equip pateix una davallada en el joc i té unes errades que aprofita el Palautordera per  guanyar definitivament 22 a 25. El proper partit es clau pel futur del BCN en aquesta fase ja que juga a casa de l´Esplugues.

 

Ànim noies, us esperem a tots al pròxim partit, a fora, contra Handbol Esplugues Groc.

 

2 Jornada 2ª Fase de Lliga Primera Catalana 20 de gener de 2018.

 

 

 

Please reload

Notícia destacada

Campus d'Handbol Estiu 2020

06/04/2020

1/1
Please reload

  • Facebook
  • Instagram
  • Flickr
  • Twitter

Copyright © CEH BCN Sants - Web Oficial del Club Esportiu Handbol BCN Sants · Política de cookies · by AlbertNavalpotro